zodpovednypodnikatel.sk

Ako používať portál zdpovednypodnikatel.sk

Vzory s návodmi

1. Po prihlásení sa k účtu (bezplatnému alebo platenému), má užívateľ na ľavej strane obrazovky vzor, ktorý je možné stiahnuť bez úpravy alebo s úpravou
 
2.Vzorový dokument je vo formáte WORD; užívateľ môže v rámci možnosti panela nástrojov vykonať rôzne úpravy napr. označiť text tučným / šikmým / podčiarknutým / farebným a pod. textom a s takouto úpravou aj vzor stiahnuť
 
3. Text označený žltým podfarbením je určený na doplnenie resp. úpravu; text, ktorý je označený červenou farbou, má užívateľ možnosť vykonať výber vhodnej možnosti 
 
4. Na pravej strane obrazovky môže užívateľ sledovať návod k úprave vzoru. Návod obsahuje odporúčania, tipy, rady a pod. ako môže užívateľ predmetný vzor upraviť a doplniť. Návod odkazuje na konkrétne čísla odsekov vo vzore, aby užívateľ mal prehľad o tom, ktorej časti vzoru sa návod týka
 
5. Vzor na ľavej strane obrazovky a návod na pravej strane obrazovky je možné rolovať (samostatne aj spolu) tak, aby užívateľ mal možnosť vidieť v jednom riadku text vzorového dokumentu ku ktorému prislúcha konkrétna časť návodu
 
6. Upravený vzor sa na portáli neuchováva; má k nemu prístup len prihlásený užívateľ
 
7. Platené a neplatené vzory sú zrozumiteľne a zreteľne označené a rozdelené
 
8. Niektoré vzory obsahujú aj prílohy, ktoré je možné stiahnuť bez úpravy
 
9. V mobilnej verzii nie je možné využívať všetky funkcie ako v PC formáte so zobrazovacou jednotkou

 

Prihlásenie k online školeniu

1. Postup ako sa prihlásiť k online školeniu/webináru nájdete TU

 

Viac informácii:

 

Podmienky používania TU

Ochrana osobných údajov TU

Správa súborov cookies TU

Online fórum – položte otázku anonymne


Coworking priestory
v samom centre Trenčína!

Zrýchlite Váš podnikateľský rast!

Coworking nie je len o využívaní zdieľaných priestorov pre podnikateľov. Co-workingové priestory v Trenčíne spájajú podnikateľov rôznych oblastí na jednom mieste (advokátska kancelária, daňovo-účtovná spoločnosť, marketingová spoločnosť, IT weby a aplikácie, realitno-developerská spoločnosť a pod.) a vytvárajú prostredie, ktoré môže napomôcť podnikateľom navzájom rásť výrazne rýchlejším spôsobom (zdieľanie skúseností v oblastiach, ktoré si navzájom nekonkurujú; pričom sa navzájom môžu podporovať a spolupracovať). Môžete si takto prenajať krátkodobo ale aj dlhodobo zdieľanú kanceláriu, samostatnú kanceláriu, alebo jednu z dvoch zasadačiek – jedna do 5 ľudí a druhá do 25 ľudí, pričom vo väčšej je k dispozícii aj dataprojektor a technika na realizovanie prezenčných alebo online školení, prípadne eventov, workshopov a pod. Výhody zdieľaných priestorov s vlastným stolom a stoličkou sú najmä:


Zobraziť služby

Reprezentatívne zasadačky

Rokovania, školenia a nové stretnutia

K zdieľanému priestoru máte k dispozícii 2 reprezentatívne zasadačky. Zasadačky sú ideálny priestor pre Vaše obchodné stretnutia, prezentačné akcie, školenia či workshop-y. Môžete si vybrať medzi menšou zasadačkou pre 5 ľudí alebo väčšou až pre 25 ľudí.

V prípade potreby nám môžete zveriť organizáciu Vašich dôležitých stretnutí, ktoré budú úspešné a nezabudnuteľné. Veríme, že spoločne dosiahneme skvelé výsledky!


Open office alebo kancelária?

V našich priestoroch si vyberiete čo Vám vyhovuje

Naše nové podnikateľské priestory sú šité na mieru pre vaše podnikanie. Či preferujete otvorený office koncept alebo samostatnú kanceláriu, naša flexibilita Vás podporí. Podnikateľské prostredie, ktoré podporí váš rast.

Cieľom coworkingu je okrem iného aj využívanie služieb reprezentatívnych priestorov za zlomok ceny a to v podnikateľskej komunite, akú si sami doma nevytvoríte. Už viac nemusíte pracovať doma medzi štyrmi stenami, kde Vás rušia susedia, a zákazníkov už nemusíte vybavovať v kaviarňach alebo reštauráciách.


Služby recepcie a kuchynka

Komfort pre Vás a Vašich klientov

V prípade ak budete mať konzultáciu s Vašim klientom/obchodným partnerom, klienta Vám usadíme do zasadačky, ponúkneme dobrou kávou a Vy môžete konzultovať/rokovať. K dispozícii máte kuchynku s chladničkou, mikrovlnkou a kávovarom. V budove sa nachádza reštaurácia, kaviareň a ďalšie služby ako kaderníctvo a pod.


Terasa pre oddych a inšpiráciu

Čerstvý vzduch, slnko a nové kontakty

Priestory sa nachádzajú na najvyššom poschodí, pričom zo zasadačky je možný vstup na veľkú terasu so sedením. Slnko sa na nej usmieva "každý deň", pričom poskytuje ideálnu atmosféru na kreativitu a produktivitu. Atmosféra ideálna na oddych, kreatívne rozhovory a oddelenie od pracovných povinností. Je to miesto, kde sa môžete nechať inšpirovať a spolupracovať s ďalšími kreatívnymi jednotlivcami. Vitajte na našej slnečnej terase v srdci našej coworkingovej komunity.


Webináre, eventy a školenia

Organizujte vlastné školenia

V našich priestoroch môžete realizovať vlastné podujatia, potrebnú techniku (dataprojektor, webkamera, reproduktory, mikrofón a pod.) máte k dispozícii. Postaráme sa o to, aby ste mali všetko, čo potrebujete, od moderného audiovizuálneho vybavenia až po občerstvenie. Taktiež máte zabezpečený bezplatný vstup na školenia, ktoré v coworkingových priestoroch pre podnikateľov pravidelne organizujeme.

Naše posledné školenia:
www.zodpovednypodnikatel.sk/skolenia


Uzamykateľná
skrinka

Dbáme na bezpečnosť Vašich osobných vecí, preto si môžete dôležité doklady uzamknúť do samostatnej skrinky.

Tlačové a kopírovacie
služby

Potrebujete tlačiť alebo kopiírovať? Naše coworkingové priestory obsahujú kvalitné tlačiarne a skenery.

Chránené internetové pripojenie

Bezpečné a rýchle pripojenie na internet je v dnešnej dobe nutnosť. Preto sú aj naše priestory vybavené kvalitným internetovým pripojením.

Priestor je chránený kartovým vstupom

Do coworkingových priestorov majú povolený vstup len oprávnené osoby a ich klienti.

Všetky služby za jedno vstupné!

Coworkingové priestory

Vstup na 1 deň
10€ bez DPH
10 vstupov za mesiac
100€ bez DPH
Neobmedzený vstup
150€ bez DPH
Prenájom konferenčnej miestnosti s technikou
od30€ bez DPH

Dohodnite si obhliadku priestorov

Vaše meno a priezvisko
*Váš e-mail

Tel. Kontakt

*Obchodné meno
IČO
Napísať správu


Vaše osobné údaje spracúvame takto.
Odborný garant


Pozrieť referencie

© 2020-2022 zodpovednypodnikatel.sk všetky práva vyhradené | o tento portál sa stará zodpovednypodnikatel.sk